DİYETİSYEN BAHADIR BİLİR İLE SAĞLIKLI BESLENME

DİYETİSYEN BAHADIR BİLİR İLE SAĞLIKLI BESLENME
08 Şubat 2021 - 13:57

http://www.bahadirbilir.com

https://instagram.com/diyetisyenbilir

KENDİNİZİ BİRAZ TANITIR MISINIZ?

Ben Bahadır Tuğrul Bilir 3 Ekim 1992 Hatay'da doğdum. İstanbul Arel Üniversitesi’nden 2015 yılında mezun oldum. Mezun olduktan sonra mesleğime başladım.

ÇALIŞTIĞINIZ KURUMLAR NERELERDİR?

Özel İskenderun Palmiye Hastanesi, Bakırköy Dr. Sadi Konuk EAH, Bağcılar EAH, Galatasaray Metin Oktay Tesisleri, Güngören AÇSAP, Bahçelievler Medicana Hastanesi, Özel Ataköy Hastanesi’nde çalıştım. Şuan kendi danışma merkezim olan
 Ataköy Towers’ daki kliniğimde danışanlarıma hizmet vermekteyim. 

İLGİLENDİĞİNİZ ALANLAR NELERDİR?

GEBELİKDE BESLENME
SAĞLIKLI BESLEME
BESLENME DANIŞMANLIĞI
KURUMLARA BESLENME DANIŞMANLIĞI
ZAYIFLAMA VE BESLENME KOÇLUĞU
ZAYIFLAMA – KİLO KONTROL YÖNETİMİ
SPORCU BESLENMESİ
ONLİNE DİYET PROGRAMI

SİZE GELEN DANIŞANLARINIZ NE TÜR AŞAMALARDAN GEÇİYOR?

İlk olarak kapsamlı vücut analizi (vücut ağırlığı, yağ oranı (%) ve ağırlığı (kg), sıvı oranı (%) ve ağırlığı (kg), kas ağırlığı (kg), metabolizma yaşı, bazal metabolizma hızı, iç organ çevresi yağ oranı, ideal kilo) değerlendirmesi yapıyoruz.

ONLİNE DİYET PROGRAMINI NASIL HAZIRLIYORSUNUZ?

*Motivasyon problemi yaşayıp aynı anda seanslara düzenli gelebilme imkan ve vakti olmayanlar,

*Yoğun çalışma temposu ya da iş seyahatlerinden dolayı düzenli yüz yüze randevu için zamanı olmayan kişiler beslenme programından yararlanabilirler.

Kilo takibi yapıyor, doktorunuz tarafından yorumlanmış kan tahlili sonuçlarınıza göre hedef belirleyerek haftalık beslenme programlarınızı oluşturuyor, iştah kontrolünü sağlamaya yardımcı formülasyonlardan yararlanıp, bol motivasyon ve enerji içeren güzel bir yolculuğa adım atıyoruz. 

GEBELİK DÖNEMİNDE BESLENME PROGRAMINIZ NASIL?

* Bebeğiniz için uygun kilo ve uygun vitamin-mineral depolarını sağlamak ayrıca siz ve bebeğinizin genel sağlığını korumak amaçlı en az 3 ay önceden profesyonel beslenme danışmanlığı alınması hem siz hem de bebeğiniz için çok faydalı olacaktır.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum